yapılan işçilige garanti veriyoruz Uzun yıllarımızı bu mesleğe verdik

1997 yılından bu meslekteyiz

  • YouTube
  • Facebook

atakent petek temizleme 

yeni sistem 2019

kombi bakımı 

yeni sistem kombi bakımı petek temizliği yapıyoruz

Önceden kombi bakımı ve petek temizliği ilaçlar ve kimyasal maddeler kullanarak yapılırdı

etkili ilaçlar kullandıklarından dolayı o ilaçlar bir süre sonra peteklerin çürümesine neden oluyor petekleri Deliyor veya boyalarını çürütüyor

ondan dolayı ilaçlar peteklerin içinde

ve kombi içinde kaldığı sürece kombiye zarar veriyor ve

peteklerin izin çürümesine neden oluyor 

biz şu an 2019  yeni sistem makineyle kombi bakımı ve petek temizliği yapıyoruz

yaptığımız sistem hava sistemi hiç peteklerine  bi zarar vermeden ve kombinize hiçbir zarar vermeden

kimyasal ilaçlı maddeler kullanmadan petek temizliği hizmeti veriyoruz 

memnun kalmadığınız halde paranızı iade ediyoruz

şehir teknik 2019  yeni sistem makineyle

hava sistem basıncı kombi bakımı petek temizliği

atakent petek temizliği yapan tesisatçı ile ısınmayan petekleri özel temizleme makinesi ve Sefaköy tesisatçı modern teknik petek temizleme cihazlarına sahiptir.

Petek Temizliğinin Önemi
Sefaköyde apartmanın hangi dairesinde olursanız olun, ısıtma tesisatlarınızdan yüzdesel olarak daha fazla ısınma almanız mümkündür. Dışarının sıcaklığı -10 olduğu vakitlerde evinizde 20 dereceleri görmeniz gerçekten hasta olmanız için yeterlidir. Üstelik bunu yeteri kadar doğal gaz harcaması yaparak yerine getiriyorsanız bile gerçekten içler acısı bir durumdur. Kendi lehinize çevirebilmeniz için sizlere pratik bir yöntemden bahsetmek istiyoruz.
atakent petek temizliği ile aranılan özelliklere sahip, ısıtma şikayeti olmayan binaları elde etmek için küçük bir ayarlama yapmak yeterlidir. Aslında 10’larca konu başlığı arasından evinizde bakılması gereken konular vardır fakat biz birkaç tanesini ekleyelim. Petek temizleme servisimizi arayan müşterilerimiz peteklerin kontrolü için adreslerine davet ederler fakat bu sorun hakkında bazı bilgiler elde etmemiz gerekir. Hemen cihazları bağlayarak işlemlere girişmek amatörlüktür. Petek yüzeylerinde elimiz ile değil, cihaz ile ısı ölçümleri yapmak ve soğuklukların yerlerini bulmak inanın işlem sonrasındaki değişimleri daha iyi şekilde görmemizi sağlamaktadır. Bu anlamda kombi sıcaklığı ne ise peteklerde aynı olmayacaktır. Kombi sıcaklığına yakın değerde yer alır ve önemli olan petekteki su miktarını maksimuma, hava miktarını minimuma ve atıklardan tamamen arınmış şekilde yer almasını sağlamaktır.

atakent petek temizliği  yapan tesisatçı ile evinizde birkaç derecelik bile sıcaklık artışları hissetmeniz zor değildir, fakat vakit kaybetmemeli ve önlemleri firmamız ile almalısınız. Temizlik sonrasındaki farklar gün gibi ortada olacak ve peteklerdeki sıcaklığa inanamayacaksınız.
atakent petek temizliği